Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

Wyślij zgłoszenie do uczestnictwa w sesji fotograficznej, lub w pokazie mody jako modelka używając poniższego formularza:

Uwaga: Po zaznaczeniu wszystkich opcji, klikamy napis „Wyślij wstępne zgłoszenie”, znajdujący się na dole strony. Jeśli pola zostały wypełnione prawidłowo powinien pojawić się komunikat: „Twoja wiadomość została wysłana”.

1. Imię i nazwisko osoby zgłaszającej się jako modelka w pokazie mody.

2. Adres e-mail (prosimy dokładnie wypełnić to pole)

3. Numer telefonu

4. Rozmiar ubrania (34-56).

4a. Proszę podać obwód bioder, biustu i talii oraz inne uwagi dotyczące rozmiaru ubrania:

5.Na które wydarzenie się Pani zgłasza (sesja fotograficzna, pokaz mody, inne):
 Modelka do zdjęć: Plener fotograficzny podczas Forum Kobiet Aktywnych 1-2 lipca Józefów nad Wisłą
6. Czy oprócz pokazu bierze Pani udział w Metamorfozach Face the Dream? Pierwszeństwo mają uczestniczki Metamorfoz Face the Dream.
 tak nie
7. Czy brała już Pani udział w pokazach mody/ sesjach zdjęciowych?

8. WYRAŻAM ZGODĘ NA PUBLIKACJĘ MOJEGO WIZERUNKU.
Oto fragment umowy, którą każda Pani przechodząca Metamorfozę Fotograficzną zobowiązuje się podpisać: Fotograf ma prawo nieodpłatnie wykorzystać wszystkie wykonane zdjęcia i rozpowszechniać wizerunek Modelki w celach prezentacji własnej twórczości, w szczególności na stronach internetowych promujących wydarzenie oraz konkurs na najlepszą metamorfozę (tj. galerie internetowe organizatora i na facebooku), w folderach i prospektach, publikacjach dotyczących własnych prac, publikacjach zbiorowych, oraz w celach promocyjno-reklamowych dotyczących Fotografa w dowolnym czasie i miejscu na terytorium całego świata. Niniejszy punkt umowy obejmuje także użycie zdjęć w mediach drukowanych (bannery, roll-upy, wizytówki, zaproszenia, plakaty, ulotki, billlboardy). Fotograf ma prawo nieodpłatnie przekazywać zdjęcia, współpracującym z Fotografem przy sesjach, osobom trzecim (takim jak: fryzjer, wizażysta, stylista, coach, twórca biżuterii, projektanci mody, asystenci), którzy przekazane przez Fotografa zdjęcia mogą dowolnie wykorzystywać do prezentacji własnej twórczości na stronach internetowych oraz mediach drukowanych

9. Rozumiem, że wysłanie zgłoszenia nie jest tożsame z uczestnictwem w pokazie.

t Twitter f Facebook g Google+