Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

19 Łęczna

19 grudnia 2014

Łęczna: w przygotowaniu

Zapisy na Metamorfozy: http://facethedream.com/rezerwacje/ Koszt: 100 zł.

Zapisy na Pokaz Mody (jako modelka): http://facethedream.com/pokazmody/

Zapraszamy wszystkie panie, w każdym wieku!

Stan zapisów na Metamorfozy Fotograficzne:

Jak się przygotować do zdjęć? Odpowiedzi na te i inne pytania są pod tym linkiem: http://facethedream.com/metamofozy/ Zapisy przyjmujemy przez fomularz rejestracyjny http://facethedream.com/rezerwacje/

  • Stanowisko wizażu

  • Stanowisko wizażu

  • Stanowisko wizażu

  • Stanowisko wizażu

  • Stanowisko wizażu

  • Stanowisko wizażu

  • Stanowisko wizażu

  • Stanowisko wizażu

Imprezy towarzyszące:

11:00-12:30 Wykład Stylistki: Wizerunek i jego wpływ na relacje z innymi ludźmi - Ewelina Wadowska

Dobry wizerunek jest jak pudełko czekoladek. Jeśli są piękne opakowane to każdy zechce zajrzeć do środka i spróbować. O kilku zależnościach naszego wyglądu a relacjach z innymi opowie Ewelina Wadowska.

13:00-17:30 Porady Stylistki: Ewelina Wadowska

W ciągu 15 minut będą miały Panie okazje zapytać specjalistki od kreowania wizerunku jak poprawić swój wizerunek, dostosować go do wykonywanego zawodu oraz stylu życia. Na pewno są nurtujące Panie pytania, na które będą miały Panie szanse uzyskać odpowiedź. Proszę przygotować sobie pytania z zakresu: wizażu, stylizacji, kolorystyki ubrania i koloru włosów, dopasowania ubioru do sylwetki. Na każde z nurtujących Panie pytań dostaną rzetelną, pełną odpowiedź. Na każdą z Pań specjalistka Ewelina Wadowska ma zarezerwowany czas 15 minut. Pamiętaj, czasem wystarczy kilka wskazówek, aby polepszyć swoje samopoczucie. www.wadowska.com.

10:00-18:00 Porady Stylistki: Wieszak pełen kolorów - Anna Palusińska:

Na naszym spotkaniu pomogę każdej z Was dobrać ubrania w odpowiednich barwach i fasonach, żeby podkreślić Wasze atuty. Doradzę i opowiem o kolorach i fasonach ubrań, a także, w jaki sposób dobierać dodatki tak, aby Wasze kreacje, i te na co dzień, i te na specjalną okazję wyglądały oszałamiająco. Zajrzycie do ”wieszaka pełnego kolorów” a gwarantuję, że staniecie się bardziej szykowne niż dotychczas i opuścicie go w pełni szczęśliwe. Na moim „wieszaku” znajdą się barwne części garderoby, które posłużą jako pomoc w przekazywanych przeze mnie radach i propozycjach.
Jako stylistka chętnie odpowiem na każde pytanie dotyczące wizerunku i rozwieję Wasze wątpliwości dotyczące fasonów, jakie do Waszych sylwetek powinnyście ubierać.

10:00-18:00 Porady Wizażystki (podczas wykonywania makijażu)

W trakcie wykonywania makijażu podczas metamorfozy, wizażystka udziela indywidualnej porady z zakresu wizażu. Każda z pań dowie się min jaki wykonać prosty makijaż w zgodzie typem urody, jakie kolory podkreślą oko, jak nakładać róż, jak dobrać podkład do swojej karnacji. Wizażystki również chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania Pań.

11:00 - 18:00 Indywidualne sesje coachingowe z coachem ICC - Agnieszką Młynarczyk

Obowiązują zapisy (7 miejsc). Czas trwania sesji: 45 minut.
Pierwsza sesja skierowana jest do klientów pragnących wprowadzić zmiany w swoim życiu. Zagadnienia do wspólnej pracy to m.in. relacje z najbliższą rodziną, zmiany zawodowe, cele, marzenia, zmiany do których już jesteś gotowa, lecz potrzebujesz wsparcia bądź motywacji do ich realizacji.
Rozwijaj się, wzmacniaj, promuj zamierzone zmiany, nadawaj kierunek, poszerzaj horyzonty, poprawiaj satysfakcję – przyjdź i przekonaj się, czy coaching jest dla Ciebie!

10:00-18:00 Konsultacje z dietetykiem - Dieta na Plus (Agnieszka Kosk, Edyta Szymaniak)

Podczas Metamorfoz uczestniczki mają możliwość porozmawiania z dietetykiem na temat swojego sposobu żywienia oraz wykonania analizy składu ciała.

Profesjonalne badanie składu ciała pozwala poznać:
– procent tkanki tłuszczowej w masie ciała
– zawartość wody w organizmie (%)
– beztłuszczową masę ciała (kg)
– masę tkanki tłuszczowej (kg)
– wiek metaboliczny
– wskaźnik BMI
– Podstawowa Przemiana Materii

www.dietanaplus.pl/poradnia/

10:00-18:00 Stoisko FM Group - Joanna Grzywacz

Odbędzie się prezentacja możliwości współpracy, lub zakupów z korzystnymi rabatami:
-poznasz tajniki pięknego, lekkiego makijażu
-skorzystasz z porad profesjonalnych wizażystek
-dobierzesz kosmetyki do własnego typu urody
-poznasz produkty mineralne wysokiej jakości z możliwością otrzymania stałej karty klienta i zakupów po cenach hurtowych

10:00-18:00 Stoisko Kolagenu Naturalnego

Stoisko COLWAY – wyłączny dystrybutor kolagenu naturalnego i kosmetyków na jego bazie (Barbara Bielecka)

– podstawowe informacje na temat kolagenu i jego roli w naszym organizmie,
– porady z zakresu naturalnych metod pielęgnacji skóry, włosów i paznokci,
– SLS-y, parabeny czyli jak czytać skład kosmetyków,
– prawidłowy demakijaż z wykorzystaniem kosmetyków naturalnych,
– nauka aplikacji kolagenu na skórę z masażem twarzy,
– metody walki z niedoskonałościami skóry i figury.

10:00-18:00 Stoiska butików odzieżowych (ubrania będą użyte do stylizacji podczas Metamorfozy)

Mia boutique -Renata Skowron
Vintage Shop -Małgorzata Matysiak

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+