Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

2 Wyniki

19 maja 2014

Zwyciężczynią Konkursu na Najlepszą Metamorfozę Maja jest:

Kasia Kozioł: 182 „like”, 19 udostępnień, 23 komentarzy, 2 wierszyki= 182+57+46+10=295 punktów. Gratulujemy! Zwyciężczyni otrzymuje 5 profesjonalnie obrobionych zdjęć:)

KONKURS NA NAJLEPSZĄ METAMORFOZĘ MAJA KONKURS NA NAJLEPSZĄ METAMORFOZĘ MAJA
wyróżnienie 1 : Agnieszka Gałus za największą liczbę, bo aż 18 komentarzy na stronie
wyróznienie 2: Ewa Gajos za 7 niebanalnych wierszyków

(kliknij pod tym linkiem http://facethedream.com/2edycja-galeria/ by zobaczyć)

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+