Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

3 Fotorelacja

1 czerwca 2014

Trzecie Metamorfozy „Portret Kreatywny” podczas Nocy Kultury 7-8 czerwca 2014 (noc z soboty na niedzielę) w Aesthetic-Centrum Kreowania Wizerunku Małgorzaty Matysiak (ul. Tadeusza Kościuszki 5, Lublin).

Trzecie Metamorfozy „Portret Kreatywny” podczas Nocy Kultury 7-8 czerwca 2014 (noc z soboty na niedzielę) od godziny 15:30 w Aesthetic-Centrum Kreowania Wizerunku Małgorzaty Matysiak (ul. Tadeusza Kościuszki 5, Lublin). Więcej na: http://facethedream.com/3fotorelacja/ Trzecie Metamorfozy „Portret Kreatywny” podczas Nocy Kultury 7-8 czerwca 2014 (noc z soboty na niedzielę) od godziny 15:30 w Aesthetic-Centrum Kreowania Wizerunku Małgorzaty Matysiak (ul. Tadeusza Kościuszki 5, Lublin). Więcej na: http://facethedream.com/3fotorelacja/ Trzecie Metamorfozy „Portret Kreatywny” podczas Nocy Kultury 7-8 czerwca 2014 (noc z soboty na niedzielę) od godziny 15:30 w Aesthetic-Centrum Kreowania Wizerunku Małgorzaty Matysiak (ul. Tadeusza Kościuszki 5, Lublin). Więcej na: http://facethedream.com/3fotorelacja/ Trzecie Metamorfozy „Portret Kreatywny” podczas Nocy Kultury 7-8 czerwca 2014 (noc z soboty na niedzielę) od godziny 15:30 w Aesthetic-Centrum Kreowania Wizerunku Małgorzaty Matysiak (ul. Tadeusza Kościuszki 5, Lublin). Więcej na: http://facethedream.com/3fotorelacja/ Trzecie Metamorfozy „Portret Kreatywny” podczas Nocy Kultury 7-8 czerwca 2014 (noc z soboty na niedzielę) od godziny 15:30 w Aesthetic-Centrum Kreowania Wizerunku Małgorzaty Matysiak (ul. Tadeusza Kościuszki 5, Lublin). Więcej na: http://facethedream.com/3fotorelacja/

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+