Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

7 Wyniki z Metamorfoz w Puławach

7 sierpnia 2014

Oto i rozstrzygnięcie konkursu na Najlepszą Matamorfozę w 7 edycji (Puławy):

Zwyciężyła metamorfoza nr 8,
Modelka: Katarzyna Grudzień,
Wizaż: Emilka Grzywacz,
Fotografia: Agnieszka Kliczka
Biżuteria: Anna Dziurawiec.

Gratulujemy! Zapraszamy po odbiór nagród.

Metamorfoza nr 8, Modelka: Katarzyna Grudzień, Wizaż: Emilka Grzywacz,

 

 

Zwyciężczyni Konkursu na Najlepszą Metamorfozę otrzymuje w prezencie:

Ponadto…….

Wydrukowane zdjęcia w ramkach (15x21cm) są już gotowe i niecierpliwe czekają, by znaleźć się w Waszych domach. Marzą o tym by ozdobić Wasze biurka, stoliki i ściany:) Zaraz po weekendzie zostaną dostarczone do Puław. Każda z Pań otrzyma e-mail informujący, że zdjęcia są już do odbioru z gabinetu psychoterapii Sens Pani Katarzyny Dorosz-Dębskiej, ul. Gen. Fieldorfa Nila 18/15 w Puławach (budynek HTM, I piętro).
Prawdopodobnie już w poniedziałek będzie można się po nie zgłaszać.

Wydrukowane zdjęcia w ramkach (15x21cm) są już gotowe i niecierpliwe czekają, by znaleźć się w Waszych domach. Marzą o tym by ozdobić Wasze biurka, stoliki i ściany:) Zaraz po weekendzie zostaną dostarczone do Puław. Każda z Pań otrzyma e-mail informujący, że zdjęcia są już do odbioru z gabinetu psychoterapii Sens Pani Katarzyny Dorosz-Dębskiej, ul. Gen. Fieldorfa Nila 18/15 w Puławach (budynek HTM, I piętro).  Prawdopodobnie już w poniedziałek będzie można się po nie zgłaszać.

Wydrukowane zdjęcia w ramkach (15x21cm) z puławskiej edycji.

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+