Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

8 Retro – Nałęczów

9 sierpnia 2014

Metamorfozy retro – Nałęczów, Pałac Małachowskich
14 września 2014 w godzinach 10:00-16:00

Pałac Małachowskich
Al. Małachowskiego 3, Nałęczów

10.00 -16.00 Metamorfozy we współczesnych ubraniach, lub w stylu z epoki (XIX w).

Istnieje możliwość użycia elementów stroju projektantki Anna Moryto. Jeśli chciałaby Pani przejść Metamorfozę Retro- proszę to zaznaczyć w formularzu rejestracyjnym. Pozostałe Panie przejdą klasyczną Metamorfozę (współczesna stylizacja)

16.00 – 18.00 Belle epoque – moda przełomu XIX i XX wieku – Anna Moryto z pracowni krawiectwa historycznego „Stroje z pasją” w Skórzewie k/Poznania www.strojezpasja.pl  i https://www.facebook.com/StrojeZPasja

Metamorfozy retro – Nałęczów, Pałac Małachowskich 14 września 2014 10:00-16:00

Stan zapisów na Metamorfozy Fotograficzne 14.09.2014 z wizażem 10:00-16:00

Zapisy są codziennie aktualizowane. Rezerwacja właściwa (zaznaczona pogrubioną czcionką) polega na uiszczeniu opłaty rezerwacyjnej 65 zł, co  gwarantuje miejsce na Metamorfozie. Wiele Pań rezerwuje miejsce, lecz niekoniecznie się pojawia na wydarzeniu, dlatego wszystkie rezerwacje bez potwierdzenia wpłaty są traktowane jako rezerwacje wstępne. Jeśli chciałaby Pani przyjść na konkretną godzinę proszę dokonać wpłaty (na konto, lub w Punkcie Partnerskim) i godzina Metamorfozy będzie zagwarantowana. W ramach umowy ze Spa Nałęczów gwarantujemy 10 bezpłatnych Metamorfoz Klientkom Spa (godziny mogą ulec zmianie). Jak się zapisać na Metamorfozę? Jak się przygotować do zdjęć? Odpowiedzi na te i inne pytania są pod tym linkiem: http://facethedream.com/metamofozy/ Zapisy przyjmujemy przez fomularz rejestracyjny http://facethedream.com/rezerwacje/

 • 10.00 Stanowisko wizażu Katarzyna Mitrut-Pyśniak: rezerwacja miejsca dla dowolnej klientki Spa Nałeczów
 • 10.00 Stanowisko wizażu Anna Chmielewska: Krozel Grazyna
 • 10.00 Stanowisko wizażu Magda Pyzik: rezerwacja miejsca dla dowolnej klientki Spa Nałeczów

 • 11.00 Stanowisko wizażu Katarzyna Mitrut-Pyśniak: rezerwacja miejsca dla dowolnej klientki Spa Nałeczów
 • 11.00 Stanowisko wizażu Anna Chmielewska: rezerwacja miejsca dla dowolnej klientki Spa Nałeczów
 • 11.00 Stanowisko wizażu Magda Pyzik: rezerwacja miejsca dla dowolnej klientki Spa Nałeczów

 • 12.00 Stanowisko wizażu Katarzyna Mitrut-Pyśniak:
 • 12.00 Stanowisko wizażu Anna Chmielewska: rezerwacja miejsca dla dowolnej klientki Spa Nałeczów
 • 12.00 Stanowisko wizażu Magda Pyzik: rezerwacja miejsca dla dowolnej klientki Spa Nałeczów

 • 13.00 Stanowisko wizażu Katarzyna Mitrut-Pyśniak:
 • 13.00 Stanowisko wizażu Anna Chmielewska: rezerwacja miejsca dla dowolnej klientki Spa Nałeczów
 • 13.00 Stanowisko wizażu Magda Pyzik: rezerwacja miejsca dla dowolnej klientki Spa Nałeczów

 • 14.00 Stanowisko wizażu Agata Dymel-Mikiciuk, Art Face Studio: IWONA KOPA (brak gwarancji miejsca) – wizażystka jest niedysponowana, proszę o przyjście w innej godzinie
 • 14.00 Stanowisko wizażu Katarzyna Mitrut-Pyśniak: KOPA AGATA (brak gwarancji miejsca)
 • 14.00 Stanowisko wizażu Anna Chmielewska: Strozak Dorota (brak gwarancji miejsca)
 • 14.00 Stanowisko wizażu Magda Pyzik: KOPA AGATA (brak gwarancji miejsca)
 • 14.00 KAROLINA SZCZEPANIK (brak gwarancji miejsca, brak stanowiska do wizażu)

 • 15.00 Stanowisko wizażu Anna Chmielewska:
 • 15.00 Stanowisko wizażu Magda Pyzik: rezerwacja miejsca dla dowolnej klientki Spa Nałeczów

 • 16.00 Stanowisko wizażu Anna Chmielewska:
 • 16.00 Stanowisko wizażu Magda Pyzik: Joanna Witkowska

Imprezy towarzyszące:

10:00- 16:00 Podczas wykonywania makijażu do zdjęć: Porady Wizażystki i Fryzjera

W trakcie wykonywania makijażu i fryzury do Metamorfozy Fotograficznej, wizażystka oraz fryzjer udzielą indywidualnej porady z zakresu wizażu i pielęgnacji włosów. Każda z pań dowie się m.in. jak wykonać prosty makijaż w zgodzie typem urody, jakie kolory podkreślą oko, jak nakładać róż, jak dobrać podkład do swojej karnacji. Wizażystki również chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania Pań. Fryzjerzy doradzą właściwy kolor oraz rodzaj ścięcia.

14:00 - 18:00 Stoisko firmowe lubelskiej projektantki mody: Marzeny Efir

Projektantka, stylistka i krawcowa. Tworzę modę w dużych i małych rozmiarach. Nie ma dla mnie żadnych ograniczeń w tworzeniu kobiecości. Dbam o dobre samopoczucie i wygląd moich klientek. Mam na swoim koncie kilka pokazów mody. Zazwyczaj biorą w nich udział prawdziwe kobiety w rożnych rozmiarach. Panie na wybiegu czują się świetnie ponieważ kolekcje tworzę dla każdej indywidualnie. Moje motto: szyję dla Prawdziwych Kobiet w rozmiarach 34-64. Kreacje będą wykorzystane do zdjęć, oraz istnieje możliwość zakupów w promocyjnych cenach. Kontakt: Pracownia krawiecka Marzeny Efir www.efir.pl

10:00 - 18:00 Stoisko firmowe lubelskiej projektantki mody: Aneta Jędrej

Aneta Jędrej ­urodzona w 1982 roku w Zamościu,dyplomowana krawcowa,projektowaniem i szycie to jej pasja, jej ubrania są bardzo kobiece eleganckie,podkreślające figurę, każdą klientkę traktuje indywidualnie. Firma goldAJ­styl oficjalnie istnieje na rynku od czerwca 2013r, atelier znajduje się w Lublinie, projektem oraz szyciem zajmuje się od 15 lat. Starannie dobiera tkaniny oraz dodatki, dużą wagę przywiązuje do wykończeń, dużą część pracy wykonuje ręcznie ­elementy dekoracji, zwłaszcza suknie wieczorowe oraz ślubne. Misterne, eleganckie wykończenia to jej wizytówka. Projektuje pod markami www.comodoshop.pl i www.goldaj-styl.pl. Kreacje będą wykorzystane do zdjęć, oraz istnieje możliwość zakupów w promocyjnych cenach.

14:00 - 15:00 Wykład Zasady racjonalnego odżywiania-jak wdrożyć w życie zdrowe nawyki: Dorota Świdnik (Strefa Zdrowia)

Obowiązują zapisy na info@facethedream.com
Prowadząca: Dorota Świdnik
Max ilość uczestników: 10 osób

10:00 - 14:00, Konsultacje indywidualne z dietetykiem (Strefa Zdrowia)

Dietetyk ze STREFY ZDROWIA „Przeprowadzanie analizy składu ciała z dokładnym opisem wyników i z indywidualnymi zaleceniami” każda z kobiet będzie miała możliwość poznać swoją masę mięśniową, tkankę tłuszczowa oraz sprawdzić swój wiek metaboliczny. Konsultacje będą się odbywać co 20 minut.

10:00-18:00 Stoisko firmowe Forever Living Products: Katarzyna Mazurek

1. porady dietetyczne. Rozpoznawanie hormonalno- metabolicznego typu sylwetki (zewnętrzne cechy charakterystyczne i opisanie co wpływa na przybieranie na wadze. Obliczanie zapotrzebowania na energię, białko, tłuszcze i węglowodany. Każda otrzyma opis sylwetki swojego typu oraz zalecenia- jak jeść, aby uregulować swoją wagę, najlepsze formy ruchu dla zdrowia oraz zalecane najlepsze suplementy z oferty Forever Living Products. czas około 30 minut
2. maski oczyszczająco- nawilżające. działanie lekko złuszczające martwe komórki naskórka, detoksykujące skórę, silnie nawilżające, dotleniające, poprawiające ukrwienie skóry, odżywcze. Poprawia koloryt skóry, jej gęstość, skóra nabiera blasku, stymuluje ją do poprawnego funkcjonowania. Adaptogenne działanie aloesu powoduje, że mogę ją stosować wszyscy. bezpieczna, nieuczulająca. Końcowy efekt: skóra dotleniona, napojona, nakarmiona. Każda z uczestniczek może nauczyć się wykonywać sama taki zabieg w domu. czas 40 minut.
3. naturalny liffting zamiast skalpela- maseczki aloesowe, które działają liftingująco, stymulują cyrkulację krwi, poprawia metabolizm i elastyczność skóry, głęboko nawilża i odżywia skórę, silnie dotlenia i rewitalizuje, rozjaśnia i wyrównuje koloryt, nie rozleniwia skóry stymuluje do poprawnego działania), wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych. Czas zabiegu 60 minut).
4. porady dotyczące naturalnego oczyszczania organizmu z toksyn, dzięki właściwościom aloesu- detoksykacji.
5. Możliwość zakupu produktów aloesowych i pszczelich firmy Forever Living Products. Możliwość zamówienia specjalnego pod nr tel. 690 905 508, odbiór podczas wydarzenia Metamorfozy.

10:00 - 16:00 Jak się wyrażać poprzez ubiór a co wyrzucić z szafy już dziś – Ewelina Wadowska

W ciągu 15 minut będą miały Panie okazje zapytać specjalistki od kreowania wizerunku jak poprawić swój wizerunek, dostosować go do wykonywanego zawodu oraz stylu życia. Na pewno są nurtujące Panie pytania, na które będą miały Panie szanse uzyskać odpowiedź. Proszę przygotować sobie pytania z zakresu: wizażu, stylizacji, kolorystyki ubrania i koloru włosów, dopasowania ubioru do sylwetki. Na każde z nurtujących Panie pytań dostaną rzetelną, pełną odpowiedź. Na każdą z Pań specjalistka Ewelina Wadowska ma zarezerwowany czas 15 minut. Pamiętaj, czasem wystarczy kilka wskazówek, aby polepszyć swoje samopoczucie. www.wadowska.com.

10:00 - 18:00 Stoisko firmowe FM Group - Joanna Grzywacz

Odbędzie się prezentacja możliwości współpracy, lub zakupów z korzystnymi rabatami:
-poznasz tajniki pięknego, lekkiego makijażu
-skorzystasz z porad profesjonalnych wizażystek
-dobierzesz kosmetyki do własnego typu urody
-poznasz produkty mineralne wysokiej jakości z możliwością otrzymania stałej karty klienta i zakupów po cenach hurtowych

10:00 - 18:00 Stoisko COLWAY – wyłączny dystrybutor kolagenu naturalnego i kosmetyków na jego bazie ( Barbara Bielecka):

– podstawowe informacje na temat kolagenu i jego roli w naszym organizmie,
– porady z zakresu naturalnych metod pielęgnacji skóry, włosów i paznokci,
– SLS-y, parabeny czyli jak czytać skład kosmetyków,
– prawidłowy demakijaż z wykorzystaniem kosmetyków naturalnych,
– nauka aplikacji kolagenu na skórę z masażem twarzy,
– metody walki z niedoskonałościami skóry i figury.
Na zakończenie quiz ze zdobytej wiedzy + losowanie nagrody w postaci kolagenowej maski ze złotem.

Te edycje współtworzą:

Agni Kliczka (fotograf i organizator)
Mateo Dobraczyński (fryzjer), Joanna Kalita (fryzjerka), Katarzyna Pietrak (fryzjerka)10-16

Joanna Grzywacz (FM Group) i Barbara Bielecka (Białko Młodości)
Anna Chmielewska (10-16) wizaż
Magda Pyzik (wizaż) 10-16
Katarzyna Mitrut-Pyśniak (wizaż) 10-15.

Ewelina Wadowska – stanowisko wizażu, lub stanowsiko porady stylistki

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+